Categories
Kryptowaluty

Zmiany Dla Polskich Użytkowników Giełdy Binance!

 

Giełda Binance to platforma, która umożliwia handel kryptowalutami. Jest jedną z największych na świecie i cieszy się dużą popularnością wśród inwestorów. W Polsce nie było do tej pory spółki związanej z Binance, co oznaczało, że dotarcie do środków użytkowników było trudniejsze dla organów.

Jednak sytuacja ta uległa zmianie, ponieważ teraz Binance posiada swoją spółkę w Polsce – Binance Polska sp. z o.o. Oznacza to, że posiadając tam konto, jesteś w relacji z polskim podmiotem. To otwiera drogę dla organów do wysyłania zapytań o historię konta użytkownika. Należy pamiętać, że nie jest to jednoznaczne z odpowiedzią, dopóki nie toczy się postępowanie.

Dlatego, jeśli chcesz zachować prywatność swoich transakcji, warto pomyśleć o alternatywnie. Binance w swoim regulaminie zaznacza, że ma prawo do sporządzania pewnych raportów dla organów podatkowych dotyczących transakcji na koncie.

Ogólnie rzecz biorąc, Binance jest uważana za jedną z najlepszych giełd kryptowalut na świecie. Posiada bardzo przyjazny interfejs, a także szybkie i niezawodne transakcje. Dostępna jest również aplikacja mobilna, co ułatwia handel na giełdzie. Jednak, ze względu na wyżej wymienione zagrożenia, warto być ostrożnym i rozważyć korzystanie z innych opcji – zwłaszcza jeśli jesteś osobą, której zależy na wysokim poziomie prywatności. 

Kilka słów od Kantoru

Dziękujemy za twój czas! Jeżeli jesteś zainteresowany dywersyfikacją swojego majątku poprzez zakup topowych kryptowalut, lepiej nie mogłeś trafić.

Zapraszamy Cię do naszego kantoru online, lub jeśli ci wygodniej do naszego stacjonarnego kantoru kryptowalut..Prosto i intuicyjnie przeprowadzimy Cię przez cały proces zakupowy.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie zakupu swoich pierwszych kryptowalut,  zapraszamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na twoje pytania:)

PS. Zapraszamy do zajrzenia na naszą stronę i sprawdzenia poprzednich artykułów.

Do zobaczenia!