Wymiana Bitcoin Warszawa

Wymiana stacjonarna

Poniższe ceny zawierają 3% prowizji

Kantor Bitcoin w Warszawie

Wybierz sprawdzony kantor Bitcoin w Warszawie i ciesz się szybką, bezstresową wymianą kryptowalut stacjonarnie lub online. Zapewniamy atrakcyjne warunki sprzedaży lub kupna krypto i pełną wygodę transakcji. 

Kantor kryptowalut w Warszawie — stacjonarnie czy online?

Nasz kantor kryptowalut w Warszawie oferuje możliwość dokonania transakcji zarówno stacjonarnie w siedzibie firmy, jak i przez Internet. Oba rozwiązania charakteryzują się wysokim poziomem bezpieczeństwa, w związku z czym ostateczny wybór zależy od preferencji nabywcy.

Transakcje online są szybsze, dostępne o każdej porze dnia i nocy oraz nie wymagają dojazdu do naszej siedziby. Natomiast wymiana stacjonarna pozwala od razu uzyskać gotówkę w zamian za posiadane kryptowaluty, bez konieczności dokonywania osobnych transakcji w celu jej wypłacenia.

Kantor Bitcoin w Warszawie — jak działa?

Wymiana online w kantorze Bitcoin w Warszawie odbywa się za pośrednictwem naszej strony internetowej. Jedyne, co musisz zrobić, to wybrać interesującą Cię kryptowalutę, podać adres swojego portfela, dopełnić kilku szybkich formalności i opłacić transakcję. Cały proces jest bezproblemowy i w pełni zautomatyzowany, dzięki czemu możesz liczyć na szybki transfer środków.

W przypadku wymiany stacjonarnej wystarczy, że pojawisz się w naszej siedzibie i zgłosisz swoje potrzeby, a my błyskawicznie zorganizujemy wymianę i przeprowadzimy Cię przez każdy jej etap. Gdy tylko otrzymamy potwierdzenie, że transakcja zakończyła się sukcesem, natychmiast otrzymasz ustaloną ilość gotówki.

Jak wygląda wymiana stacjonarnie?

SPRAWDŹ
KURS

Na naszej stronie internetowej

SKONTAKTUJ SIĘ
I UMÓW NA WIZYTĘ

crypto-trading-hit

ZREALIZUJ
TRANSAKCJĘ

Jak wygląda stacjonarny zakup BTC?

  • Odwiedź kantor z gotówką.
  • Zaakceptuj kurs, po którym kupisz kryptowalutę.
  • Przekaż pracownikowi swoj adres portfela BTC oraz gotówkę.
  • Otrzymasz kryptowalutę na wskazany przez Ciebie portfel.

Jak wygląda stacjonarna sprzedaż BTC?

  • Przygotuj dostęp do portfela i odwiedź kantor.
  • Zaakceptuj kurs, po którym sprzedasz krypto.
  • Przelej środki na wskazany przez pracownika adres portfela.
  • Ciesz się otrzymaną gotówką.

Kantor krypto w Warszawie — dostępne usługi

Kantor krypto w Warszawie umożliwia stacjonarną lub internetową wymianę wszystkich najpopularniejszych kryptowalut, takich jak Bitcoin, Litecoin czy USDT, czyli popularnej wśród naszych klientów kryptowaluty trzymająca wartość USD, oraz wielu innych altcoinów.

Domyślnie stacjonarne transakcje sprzedaży i kupna odbywają się w złotówkach, ale dopuszczamy również możliwość wymiany na dolary amerykańskie lub euro, pod warunkiem wcześniejszego uzgodnienia takiego rozwiązania.

Zależy nam na tym, aby jak najlepiej odpowiadać na potrzeby wszystkich naszych klientów. Wiemy, że wielu osobom zależy na wymianie kryptowalut na gotówkę, ale nie mają czasu na udanie się do siedziby kantoru Bitcoin w Warszawie. Z tego względu oferujemy także usługę concierge, w ramach której możemy dokonać transakcji w wybranym przez Ciebie miejscu, na przykład na lotnisku, w Twoim biurze lub dowolnej innej lokalizacji.

Crypto Coin and Wallet 3D Icon

Kantor Bitcoin bez weryfikacji — czy to możliwe?

Kantor Bitcoin daje możliwość dokonania transakcji bez weryfikacji. To wygodny i w pełni legalny sposób na zakup kryptowalut, przy jednoczesnej ochronie prywatności kupującego. Zapewniamy możliwość przeprowadzenia transakcji anonimowo. Jednocześnie dbamy o przestrzeganie wszystkich krajowych i europejskich regulacji w zakresie transakcji finansowych.

Kantor kryptowalut w Warszawie — czy to bezpieczne?

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić klientom naszego kantoru Bitcoin w Warszawie pełne bezpieczeństwo i komfort transakcji. Wymiany stacjonarne mają miejsce w chronionym budynku, zaś do transakcji online wykorzystywane są sprawdzone rozwiązania, stawiające na pierwszym miejscu prywatność użytkownika.

Działamy w pełni legalnie, zgodnie z przepisami polskiego prawa. Transakcji nie realizuje anonimowy podmiot o niepewnym statusie, a realna, zarejestrowana firma. Wymiany dokonywane w naszym kantorze kryptowalut w Warszawie są dokonywane na przejrzystych warunkach, po wcześniejszym zapoznaniu się z bieżącym kursem przez kupującego i jego akceptacji.

Masz pytania? Chcesz się z nami skontaktować?

Gdzie jesteśmy


Godziny pracy:
Poniedziałek – Piątek : 10:00 – 18:00
Sobota: Prosimy o kontakt.
Niedziela: Prosimy o kontakt.
kontakt