Szybki zakup Bitcoin — gdzie jest to możliwe?

Szybki zakup Bitcoin

Postaw na rzetelny kantor i bezpiecznie pozyskaj potrzebną kryptowalutę. Z nami szybki zakup Bitcoin, popularnego stablecoina USDT, Ethereum i nie tylko będzie wygodny i bezstresowy. Zrealizuj transakcję na przejrzystych i korzystnych warunkach już dziś.

Szybki zakup Bitcoin — gdzie jest to możliwe?

Staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom wszystkich klientów, dlatego udostępniamy kilka sposobów na sprawną i bezpieczną wymianę kryptowalut.
W zależności od preferencji klienta, szybki zakup Bitcoin może mieć miejsce:
  • stacjonarnie — w siedzibie naszego kantoru w Warszawie lub w innej lokalizacji (w ramach usługi concierge),
  • online — za pośrednictwem naszej strony internetowej.

W przypadku wymiany stacjonarnej jesteśmy dostępni bez wcześniejszej zapowiedzi, ale warto z niej skorzystać. Dzięki temu będziemy mogli zapewnić sprawną obsługę w komfortowych warunkach.

Szybkie kupno Bitcoin — stacjonarnie czy online?

Zarówno zakup Bitcoin w sieci, jak i twarzą w twarz, ma swoje plusy i minusy. To, która opcja będzie lepsza, zależy w dużej mierze od okoliczności.

Szybkie kupno Bitcoin przez Internet to wygodna opcja, z której można skorzystać o każdej porze dnia i nocy, z dowolnego miejsca. Za to w przypadku zakupu stacjonarnego masz możliwość opłacenia transakcji gotówką, co będzie kluczowe dla osób, które na pierwszym miejscu stawiają anonimowość i prywatność.

wallet_crypto

Szybki zakup Bitcoin — jak za niego zapłacić?

Szybki zakup Bitcoin i innych kryptowalut możesz sfinansować BLIK-iem (w przypadku transakcji online) lub gotówką (przy wymianie stacjonarnej). Oba te rozwiązania pozwalają nam błyskawicznie zweryfikować, czy przekazana została pełna należna suma, i w związku z tym błyskawicznie przekazać kryptowalutę na wskazany przez Ciebie adres portfela.

Dokładamy wszelkich starań, aby ograniczyć formalności do minimum i zapewnić jak najszybszą realizację usługi, przy jednoczesnym zachowaniu pełnej zgodności z prawem unijnym i krajowym.

Inwestowanie w kryptowaluty jest prostsze niż myślisz

Wybierz interesujące Cię kryptowaluty

crypto-trading-hit

Przekaż odpowiednią ilość gotówki

Środki pojawią się w Twoim portfelu

Crypto Coin and Wallet 3D Icon

Ile kosztuje szybki zakup Bitcoin?

Przy transakcjach do kwoty 175 000 złotych szybkie kupno Bitcoin wiąże się z opłatą w wysokości 3% względem ceny giełdowej. Dla większych zakupów prowizja jest ustalana indywidualnie — skontaktuj się z nami, a z chęcią omówimy szczegóły.

Jest dla nas kluczowe, aby szybki zakup Bitcoin był jednocześnie wygodny, jak i bezpieczny. Zawsze przed zakupem, czy to stacjonarnym, czy online, w pierwszej kolejności zostanie Ci przedstawiony do zaakceptowania aktualny kurs i wysokość prowizji. Dopiero po ich zatwierdzeniu transakcja zostanie zrealizowana. Dzięki temu możesz podjąć w pełni świadomą, opartą na faktach decyzję i być w pełni zadowolonym z zakupu.

Szybki zakup Bitcoin — wady i zalety

Szybki zakup Bitcoin pozwala inwestorom błyskawicznie skorzystać z potencjalnych okazji inwestycyjnych, gdy wartość kryptowaluty spada lub zyskuje na wartości. Często kryptowaluta jest potrzebna na wczoraj, więc nie można sobie pozwolić na stratę czasu w ramach skomplikowanych i czasochłonnych procedur.

Wiemy, jak bardzo czas i wygoda są kluczowe dla naszych klientów, dlatego zadbaliśmy o prosty i intuicyjny interfejs zakupu kryptowalut online, z którego obsługą poradzą sobie bez problemu nawet osoby początkujące. W przypadku zakupu stacjonarnego nasz przedstawiciel sprawnie przeprowadza klienta przez każdy etap transakcji i merytorycznie odpowiada na wszelkie pojawiające się pytania.

Jak każda transakcja finansowa, szybkie kupno Bitcoin, USDT, Ethereum i innych kryptowalut wiąże się z pewnymi zagrożeniami. Powinno więc być realizowane przez rzetelne i legalnie działające podmioty. Nie warto ryzykować i korzystać z usług niesprawdzonych osób i instytucji. Jesteśmy zarejestrowaną firmą, która obsłużyła już niezliczoną ilość zadowolonych klientów. Korzystając z usług naszego kantoru, możesz liczyć na wysokie bezpieczeństwo transakcji.

 

Masz pytania? Chcesz się z nami skontaktować?

Gdzie jesteśmy


Godziny pracy:
Poniedziałek – Piątek : 10:00 – 18:00
Sobota: Prosimy o kontakt.
Niedziela: Prosimy o kontakt.
kontakt