Wymiana bitcoin online

Wymiana online

wallet_crypto

Wymiana Bitcoin online — jak sprzedawać i kupować Bitcoina?

Kupowanie, sprzedawanie i wymiana Bitcoina online powinny odbywać się szybko i bezpiecznie na korzystnych dla ciebie warunkach. Z nami to możliwe. Zarządzaj Bitcoinem i innymi kryptowalutami wedle własnych potrzeb. Ustal interesujące cię kwoty transakcji, sprawdź obowiązujący kurs i prowizję, a my zajmiemy się resztą.

Dlaczego warto zdecydować się na wymianę Bitcoina online?

Z pewnością wiesz, że handel oparty na kryptowalutach nieustannie się rozwija, a wartość poszczególnych nominałów każdego dnia ulega dynamicznym zmianom. Dlatego, kiedy nadarzy się korzystna oferta, nie powinieneś długo zwlekać z realizacją transakcji. Niezależnie od tego, czy planujesz kupno, sprzedaż czy wymianę Bitcoina online, warto działać natychmiast. W naszym kantorze skorzystasz z błyskawicznych płatności BLIK.

Jeśli stawiasz dopiero pierwsze kroki w handlu kryptowalutami, możesz nie wiedzieć, jak ważna jest wymiana Bitcoina online. Wirtualne waluty, choć stają się bardzo popularne, nadal nie są oficjalnym środkiem płatniczym. W Polsce istnieje zaledwie kilka firm, które akceptują transakcje dokonywane za pośrednictwem Bitcoina. Handel kryptowalutami może przynieść ci bardzo duże zyski, jednak aby wykorzystać pomnożone środki, musisz wymienić Bitcoina na PLN. Najlepiej zrobić to w formie online. Dlaczego? Korzystając z naszego kantoru online, zyskujesz wgląd w czytelny przelicznik walut. Wystarczy, że wpiszesz liczbę Bitcoina lub innych kryptowalut, które posiadasz, a my podpowiemy ci, jaka jest ich równowartość w PLN, EUR lub USD. Dzięki zastosowanym technologiom wymiana Bitcoina online przebiegnie błyskawicznie.

Błyskawiczne kupowanie i sprzedawanie Bitcoina online

Jak to możliwe, że kupowanie, sprzedawanie i wymiana Bitcoina online odbywają się tak szybko? Dążymy do tego, żeby ograniczyć formalności związane z transakcją do minimum. Zanim dokonasz zakupu Bitcoina przez Internet, przedstawimy ci do zaakceptowania jego aktualny kurs. Jeśli podane wartości i prowizja będą dla ciebie zadowalające, błyskawicznie możesz przejść do dalszych kroków. Szybki zakup Bitcoina online możesz przeprowadzić przy użyciu systemu płatności BLIK, co sprawia, że cała procedura przebiega jeszcze sprawniej.

Czy wymiana Bitcoina online jest bezpieczna?

Tak, ale pod pewnymi warunkami. Najważniejsze jest znalezienie zaufanego kantoru online. Wiemy, że zależy ci przede wszystkim na dużych zyskach, ale uwierz nam — bezpieczeństwo twoich danych i środków to podstawa. Dlatego nie wymagamy od ciebie weryfikacji tożsamości i kontaktujemy się z klientami przy użyciu systemów szyfrujących. Transakcje przeprowadzamy szybko i bezpiecznie o dowolnie wybranej przez ciebie porze. A co najważniejsze, działamy zgodnie z procedurami KYC/AML i aktualnymi przepisami. Nasz kantor jest zarejestrowaną firmą. Wszystko odbywa się zgodnie z prawem, dlatego umożliwiamy ci legalne kupowanie, sprzedawanie i wymianę Bitcoina online.

Crypto Coin and Wallet 3D Icon

Kupowanie Bitcoina online krok po kroku

Jeśli chcesz kupić Bitcoina przez Internet, wystarczy, że użyjesz naszego kantoru online. Korzystając z intuicyjnego przelicznika, określ kwotę, za którą chcesz kupić Bitcoina. Wówczas poznasz aktualny kurs i wysokość prowizji. Aby sfinalizować transakcję błyskawicznie, skorzystaj z systemu płatności BLIK.

Jeśli w przyszłości zdecydujesz się na kupowanie, sprzedawanie lub wymianę Bitcoina stacjonarnie, możesz skontaktować się z nami przed wizytą w warszawskiej placówce. Warto zrobić to zwłaszcza wtedy, gdy transakcja opiewa na dużą kwotę lub ma zostać przeprowadzona przy użyciu zagranicznych nominałów. Obsługujemy waluty PLN, EUR i USD.

Sprzedawanie Bitcoina online krok po kroku

Procedura sprzedaży Bitcoina przebiega podobnie jak transakcja kupna. Na naszej stronie internetowej bez trudu znajdziesz kalkulator online i obowiązujący w danym momencie kurs. Jeśli chcesz wymienić Bitcoina na gotówkę, wpisz liczbę, którą posiadasz na sprzedaż i sprawdź, ile PLN, EUR lub USD możesz za nie uzyskać. Sprzedać kryptowaluty możesz w punkcie stacjonarnym lub poza nim, w wybranym przez siebie miejscu, w ramach świadczonej przez nas usługi concierge.

Które kryptowaluty można kupić i sprzedać online?

Zajmujesz się kopaniem Bitcoina przez Internet? Działasz na giełdach wirtualnych walut i operujesz dużymi środkami? Nic dziwnego, że chcesz wymieniać nie tylko Bitcoina, ale także inne kryptowaluty. W kantorze obsługujemy również USDT, USDC, BUSD, BNB, BTC i ETH. Z naszej platformy mogą zatem skorzystać zarówno zaawansowani gracze giełdowi, jak i początkujący handlarze kryptowalut.

Kupno i sprzedaż Bitcoina przez Internet — koszty transakcji

Działanie kantoru Bitcoin online opiera się na tych samych zasadach, co funkcjonowanie stacjonarnych kantorów, które umożliwiają ci wymianę oficjalnych środków płatniczych. Oznacza to, że możesz kupić, sprzedać i wymienić Bitcoina online, a my przedstawimy ci wysokość indywidualnej prowizji. Jeśli twoje zamówienie nie przekracza kwoty 175 000 zł, nie wyniesie ona więcej niż 3% względem ceny giełdowej. W przypadku większych sum jesteśmy otwarci na negocjacje.

Szybko zauważysz, że proponowane przez nas prowizje są wyjątkowo konkurencyjne, a to z kolei oznacza dla ciebie większy zysk i znaczne oszczędności. Być może nie zauważysz ich od razu, jeśli obracasz małymi kwotami. Jednak pomyśl o zysku, który możesz wygenerować, jeśli w przyszłości zdecydujesz się na pokaźne transakcje.

crypto-trading-hit

U nas nie spotkasz się z żadnymi ukrytymi opłatami. Transparentne transakcje to nasz priorytet. Sposób realizacji usług w naszym kantorze doceniło już wielu klientów, a ty możesz do nich dołączyć. Kupuj, sprzedawaj i wymieniaj Bitcoina online, aby szybko i bezpiecznie operować swoimi środkami płatniczymi.

Czym różni się wymiana Bitcoina online od stacjonarnej?

Obie formy mają wiele plusów. Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów, dlatego to ty decydujesz, który sposób wymiany kryptowalut najbardziej ci odpowiada.

Kupowanie, sprzedawanie i wymiana Bitcoina online odbywa się błyskawicznie. Dzięki intuicyjnym systemom transakcji środki na twoim koncie pojawią się zawsze wtedy, gdy tego potrzebujesz. Wizyta w stacjonarnym kantorze umożliwia ci z kolei natychmiastowe pozyskanie gotówki — nie musisz podejmować żadnych dodatkowych kroków (np. wypłacać jej z bankomatu), aby znalazła się ona w twoich rękach. Ty mówisz nam, czego potrzebujesz, a my organizujemy wymianę. Sam widzisz — transakcje finalizujemy szybko i bezpiecznie, niezależnie od ich formy.

Masz pytania? Chcesz się z nami skontaktować?

Gdzie jesteśmy


Godziny pracy:
Poniedziałek – Piątek : 10:00 – 18:00
Sobota: Prosimy o kontakt.
Niedziela: Prosimy o kontakt.
kontakt